Newsletter

Stay informed on our latest news!

Jõulusahver

5. dets kl 12–18

Esmaspäeval, 5. detsembril kl 12 avab vaid üheks päevaks uksed Eesti Draamateatri heategevuslik Jõulusahver, kust saab jõulukinkideks varuda teatrirahva käsitööd, hoidiseid  ja muud omatoodangut.

Jõulusahvri müügilettide tagant võib sel aastal leida Karin Raski, Viire Valdma, Kersti Heinloo, Piret Krummi, Mait Tringi, Anu Konze jpt teatriinimesed, aga ka käsitöömeistreid nii Tallinnast kui kaugemalt.

Igal aastal on Jõulusahvri kohvikut oma küpsetiste ja toitudega varustanud näiterahvas, nii ka seekord. Kohviku jaoks on lubanud käised köögis üles käärida Ülle Kaljuste, Hilje Murel, Britta Soll, Hendrik Toompere, Liisa Pulk ja paarkümmend Jõulusahvri ja teatriga seotud inimest veel.

Ja sellelgi aastal soovib Jõulusahver head teha, tänavune kohviku ja õnneloosi tulu läheb diabeedihaigete laste heaks. Õnneloosi võitude laud on sel aastal eriti rikkalik, teatripileteid on välja pannud Draamateater, teater NO99, Tartu Uus Teater, Theatrum, MTÜ Kell Kümme, Polygon. Lisaks lähevad õnnerattase raamatud Mika Keränenilt, Draamateatrilt, NUKUlt ja Eesti Teatri Agentuurilt, ajakirjade Anne ja Stiil, Diivan ning Kodukiri tellimused, restorani MEKK kinkekaardid, pääsmed Guido Kanguri jazziklubisse ja Teletorni ning palju-palju muud.

Kl 13 ja kl 16 kõlab sel aastal Jõulusahvril elav muusika, talviste lauludega esinevad Marta Laan, Liisa Saaremäel, Britta Soll, Harriet Toompere Jõulusahvri bändi saatel.

Ootame teid Jõulusahvrisse Draamateatri 2. korruse publikuruumides 5. detsembril kl 12–18!

Dates Start time Kirjeldus Stage