Newsletter

Stay informed on our latest news!

Link: Kuni inglid sekkuvad

Link: Kuni inglid sekkuvad 21. septembril 2012 kell 17.00 Maalisaalis „Teatrivaated: Uusberg, Oidsalu, Kolk“

Uue hooaja esimese Lingi raames kohtuvad „Kuni inglid sekkuvad“ autor ja lavastaja Uku Uusberg ning teatrikriitikud Meelis Oidsalu ja Madis Kolk.

Uku on tegutseja, kellel on missioon, Meelis on mõtleja, kellel on visioon, Madis oskab aga missioone ja visioone analüüsivalt osadeks lahti võtta. Oodata on tihedat vestlust teatri otstarbest ja toimimisest, suurtest eesmärkidest. Pääse lingile maksab 1 euro.

Samal päeval algusega kl 19 on suures saalis ka „Kuni inglid sekkuvad“ etendus, etenduse vaatamiseks tuleb kassast osta eraldi pilet.

Lavastust ette valmistades arutavad tegijad väga põhjalikult näidendi tausta, tähenduste ja erinevate võimalike tõlgenduste üle ning selle üle, mida igal lavale jõudval lool just siin ja praegu ütelda on. Seda rikkust on teatril rõõm ka publikuga jagada. Nii kutsumegi vähemalt korra kuus kõiki huvilisi süvenema meie uuslavastustega seotud teemadesse. Loengud, vestlused, arutelud ja muud kohtumised on nagu link uue lavastuse juurde, mis avab publikule seni avamata uksi ja teemasid.

Dates Start time Kirjeldus Stage