Isamaa pääsukesed

Andrus Kivirähk

Etendus on ühe vaheajaga ning kestab 2 tundi ja 50 minutit.

"Isamaa pääsukesed" on Eesti Draamateatri ja Nargenfestivali ühistöö ning kuulub EV 100 teatrisarja "Sajandi lugu".

Eesti Vabariik saab 100-aastaseks ja sel puhul otsustab näitering "Virmaline" tuua lavale Vabadussõjale pühendatud muusikali "Isamaa pääsukesed". Paraku pole Eesti elu saja aasta jooksul kuigi palju muutunud: kui tollal ei viitsinud mehed sõtta minna, siis nüüd ei viitsita teha näitemängu. Seega peavad tublid naised kogu koorma endi õlule võtma ja ise juubeli tähistamisega toime tulema.

Esietendus 15. juunil 2018 Keila kultuurikeskuses.

ETENDUSED NAISSAAREL
Naissaare etendused algavad kl 19.30, neile etendustele soodustusi ei ole. Hetkel on võimalik Naissaare etendustele osta piletid koos transpordiga ja ilma transpordita.

PILET TRANSPORDIGA
40-eurone pilet sisaldab meretransporti Naissaarele ja tagasi aurikul Katharina, transporti saarel, saaremaksu ja teatripiletit. 
Aurik Katharina väljub Lennusadamast kell 16.45, kohal tuleb olla vähemalt kl 16.30!

PILET ILMA TRANSPORDITA
25-eurone pilet sisaldab AINULT teatripiletit, transport Naissaarele ja etendusepaika tuleb ise leida. Palume Omari küüni juures kohal olla vähemalt 15 min enne etenduse algust!

Lavastaja Priit Pedajas
Kunstnik Pille Jänes
Muusikalised kujundajad Tõnu Kaljuste ja Tõnis Kõrvits
Muusikaseadete autor Tõnis Kõrvits
Repetiitor Malle Maltis
Valguse kujundaja Raido Talvend

Osades Ülle Kaljuste, Marta Laan, Viire Valdma, Maria Klenskaja, Ester Pajusoo, Teele Pärn, Tiit Sukk, Christopher Rajaveer, Tõnu Oja, Taavi Teplenkov, Tõnu Kark, Karmo Nigula.

Mänguajad Algusaeg Kirjeldus Saal