Link: Kiirgav linn

Link pakub lavastustele lisa – huviline vaataja saab süveneda Eesti Draamateatri tegemistesse, tutvuda teatri tegijatega, rohkem teada saada lavastuste taustast, koos ekspertidega arutleda uute lavastuste üle. Sarja nimi Link viitab avanemisele ja seosterohkusele – on ju iga uue tööga teatris seotud palju mõtteid, tähendusi, taustu. Rõõm on neid publikuga jagada. Samuti kohtumisõhtutel vaatajatele lähemalt tutvustada meie näitlejaid, autoreid, teostajaid.

2. veebruaril kutsumegi arutlema Conor McPhersoni Kiirgava linna” üle (lavastaja Taago Tubin).

Vestlust juhivad ja lavastust tõlgendavad oma vaatepunktist ajakirjanik ja psühhoterapeut Tiina Jõgeda ning kultuurikriitik Valle-Sten Maiste. Publik on väga oodatud kaasa rääkima, küsimusi esitama.

Arutelu algab 15 minutit pärast etendust Maalisaalis. Arutelule pääseb “Kiirgava linna” piletiga – nii sama päeva (2. veebruari) kui ka mistahes teise päeva omaga. Nii olete “Kiirgava linna” piletiga teretulnud, kui olete vaadanud mõnda varasemat etendust ja tahaksite aruteluga liituda, aga ka siis, kui selle lavastuse vaatamine alles plaanis ja pilet muretsetud mõnele järgnevale etendusele, ent soovite sissejuhatuseks ekspertide ja teiste vaatajate arvamusi kuulata.

Kel “Kiirgava linna” piletit pole, see saab kassast osta 25-kroonise pääsme ainult arutelule.

Mänguajad Algusaeg Kirjeldus Saal