Astu monoloogiga Draamateatri lavale!

Madis Kõivu monoloogide esitamise konkurss

Madis Kõiv on üks erilisemaid autoreid eesti näitekirjanduses. Eesti Draamateatril on olnud au mängida paljusid tema näidenditel põhinevaid lavastusi. Draamateatri pikaaegse peanäitejuhi ja lavastaja Priit Pedajase koostöö Kõivuga on omaette peatükiks eesti teatriajaloos.

2019. aastal tähistatakse Madis Kõivu 90. sünniaastapäeva. Sel puhul toimub Draamateatris Madis Kõivu monoloogide esitamise võistlus. Kutsume võistlusel osalema gümnaasiumiõpilasi - avasta Kõivu loomingu eriline maailm ja astu monoloogiga Draamateatri lavale!

Osalemiseks tuleb valida üks Kõivu monoloog ning see veenvalt ja mõjusalt ette kanda eelvoorus. Eelvoorust valib Draamateatri näitlejatest koosnev žürii välja finalistid. Võistluse finaal toimub Madis Kõivu sünnipäeval, 5. detsembril kl 19 Eesti Draamateatri väikses saalis.

Eelvoorud:

P 24. novembril kl 12
E 25. novembril kl 15

Osalemiseks pane end kirja siin: registreerimisleht (avatud kuni 18. november)

Registreerimisel tuleb kirja panna ka esitatav monoloog. Soovitame enne võistlusele registreerumist monoloog välja valida. Oleme koostanud valiku monolooge Madis Kõivu näidenditest. Kui leiad mõne teise, mida soovid esitada, siis täpsusta oma valikut registreerimislehel.

Finaalis selguvad parimad monoloogi esitajad. Eelkõige on aga finaal kummardus Kõivu loomingule - vaatama ja kuulama on oodatud kõik huvilised!
 

Monoloogide esitamisest / Monoloogide valik / Lähemalt Madis KõivustKontakt:
Kairi Kruus, kirjandustoa toimetaja
kairi.kruus@draamateater.ee