Mängukava

Valik kuupäeva järgi
või
Mänguajad Lavastus Algusaeg Saal
L 16. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Välja müüdud
L 16. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 19. detsember Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 19. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
K 20. detsember Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 20. detsember Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 21. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 21. detsember Üle piiri
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 21. detsember Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 22. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 22. detsember Onu Aare
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 23. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 23. detsember Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 27. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 27. detsember Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 28. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 28. detsember Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 29. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 29. detsember Bella figura 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 30. detsember Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 30. detsember Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 11. jaanuar Onu Aare
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 11. jaanuar Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 12. jaanuar Julia ja Romeo
viimaseid kordi
19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 12. jaanuar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 12. jaanuar Pangalaen 19:00 Suures saalis Välja müüdud
L 13. jaanuar Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 13. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 14. jaanuar Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 14. jaanuar Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 16. jaanuar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 16. jaanuar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 16. jaanuar Finaal
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 17. jaanuar Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 17. jaanuar Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 18. jaanuar Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 18. jaanuar Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 19. jaanuar Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 19. jaanuar Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 20. jaanuar Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 20. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 21. jaanuar Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 21. jaanuar Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 23. jaanuar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 23. jaanuar Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 24. jaanuar Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 24. jaanuar Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 25. jaanuar Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 25. jaanuar Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 26. jaanuar Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 26. jaanuar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
R 26. jaanuar Väike jumalanna
esietendus, lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 27. jaanuar Finaal
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 27. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 27. jaanuar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
P 28. jaanuar Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 28. jaanuar Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 28. jaanuar Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
E 29. jaanuar Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 30. jaanuar Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 31. jaanuar Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 31. jaanuar Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 31. jaanuar Julia ja Romeo
viimaseid kordi
19:00 Maalisaalis Osta pilet
N 1. veebruar Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 1. veebruar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 2. veebruar Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 2. veebruar Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 3. veebruar Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 3. veebruar Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 4. veebruar Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 4. veebruar Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
P 4. veebruar Tartuffe 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 6. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 6. veebruar Julia ja Romeo
viimaseid kordi
19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 7. veebruar Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 8. veebruar Pangalaen
reserveeritud etendus
19:00 Suures saalis Välja müüdud
N 8. veebruar Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 9. veebruar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 9. veebruar Kriidiaed
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
R 9. veebruar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
L 10. veebruar Hõimud 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 10. veebruar Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Välja müüdud
P 11. veebruar Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 11. veebruar Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
E 12. veebruar Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 13. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 13. veebruar Eesti matus 19:00 Suures saalis Välja müüdud
K 14. veebruar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 14. veebruar Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 15. veebruar Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 15. veebruar Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
R 16. veebruar Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 16. veebruar Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
L 17. veebruar Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
L 17. veebruar Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 18. veebruar Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 18. veebruar Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 20. veebruar Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 20. veebruar Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 21. veebruar Onu Aare
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 21. veebruar Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 22. veebruar Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
N 22. veebruar Pangalaen 00:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 23. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 23. veebruar Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 23. veebruar Julia ja Romeo
viimast korda
19:00 Maalisaalis Osta pilet
P 25. veebruar Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 25. veebruar Bella figura 12:00 Väikses saalis Osta pilet
P 25. veebruar Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
E 26. veebruar Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 27. veebruar Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 28. veebruar Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 28. veebruar Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 1. märts Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 1. märts Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 2. märts Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 2. märts Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 3. märts Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 3. märts Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 4. märts Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 4. märts Viimasel minutil 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 6. märts Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 6. märts Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 7. märts Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 7. märts Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 8. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 8. märts Tartuffe
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
R 9. märts Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 9. märts Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 10. märts Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 10. märts Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 11. märts Bella figura 12:00 Väikses saalis Osta pilet
P 11. märts Tartuffe
viimast korda, salvestusetendus
19:00 Suures saalis
P 11. märts Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 13. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
T 13. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 13. märts Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 14. märts Rahauputus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 14. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
K 14. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Tammsaare muuseumis Välja müüdud
N 15. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 15. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 16. märts Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 16. märts Väikekodanlased
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 17. märts Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 17. märts Vanad ajad 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 18. märts Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 18. märts Sumu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 18. märts Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
T 20. märts Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 21. märts Kuldne Lurich 12:00 Suures saalis Osta pilet
K 21. märts Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 21. märts Põhiküsimus 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 22. märts Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 22. märts Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
R 23. märts Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
R 23. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 24. märts Ivanov 19:00 Suures saalis Välja müüdud
L 24. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 25. märts Väike jumalanna
lavakunstikooli füüsilise teatri magistrantide lavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 25. märts Onu Aare
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 28. märts Kriidiaed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 28. märts Õpetatud naised
lavakunstikooli 28. lennu bakalaureuselavastus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 29. märts Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 29. märts Jaanipäev
esietendus
19:00 Väikses saalis Osta pilet