Mängukava

Valik kuupäeva järgi
või
Mänguajad Lavastus Algusaeg Saal
K 13. november Rahvavaenlane 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 13. november Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 13. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
N 14. november Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 14. november Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 15. november Garaaž
Vana Baskini Teatri ja Polygonteatri külalisetendus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 15. november Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 16. november Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 16. november Isamaa pääsukesed
Eesti matus asendatud
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 17. november Kolm talve
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 17. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 17. november Lohe needus 12:00 Suures saalis Välja müüdud
T 19. november Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 19. november Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 20. november Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 21. november Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 22. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 22. november Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 22. november Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 23. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 23. november Päikese lapsed
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 24. november Jaanipäev
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 24. november Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 26. november Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 26. november Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 26. november Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 27. november Esimene lugemine: "Ma langesin esimesel sõjasuvel" 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 27. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
K 27. november Lohe needus 12:00 Suures saalis Välja müüdud
K 27. november Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 28. november Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 29. november Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 29. november Saraband
viimast korda
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 30. november Päikese lapsed
Panso päeva etendus
16:00 Suures saalis Osta pilet
L 30. november Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 30. november Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 1. detsember Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 1. detsember Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
E 2. detsember Kuni ta suri
Rakvere Teatri külalisetendus
19:00 Suures saalis Välja müüdud
T 3. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 3. detsember Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 4. detsember Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 4. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 4. detsember Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 5. detsember Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 6. detsember Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 6. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 6. detsember Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. detsember Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 8. detsember Lohe needus 12:00 Suures saalis Välja müüdud
P 8. detsember Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 8. detsember Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 10. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 10. detsember Lohe needus 12:00 Suures saalis Välja müüdud
T 10. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 10. detsember Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 11. detsember Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 11. detsember Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
K 11. detsember Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 12. detsember Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 12. detsember Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
N 12. detsember Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 13. detsember Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 13. detsember Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 13. detsember Päikesetriip
NB! Etendus jääb ära
19:00 Maalisaalis
L 14. detsember Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 14. detsember Jaanipäev
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. detsember Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 17. detsember Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. detsember Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 18. detsember Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 18. detsember Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 18. detsember Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 19. detsember Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 19. detsember Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 20. detsember Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 20. detsember Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 21. detsember Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 21. detsember Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 22. detsember Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
P 22. detsember Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 22. detsember Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 27. detsember Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 28. detsember Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 28. detsember Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 28. detsember Vaimude tund Koidula tänavas
NB! Etenduse algus on kell 12
12:00 Maalisaalis Välja müüdud
P 29. detsember Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 29. detsember Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 10. jaanuar Jaanipäev
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 10. jaanuar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 11. jaanuar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 11. jaanuar Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 12. jaanuar Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 12. jaanuar Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 14. jaanuar Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 14. jaanuar Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 15. jaanuar Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 15. jaanuar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 15. jaanuar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 16. jaanuar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 16. jaanuar Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 17. jaanuar Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 18. jaanuar Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 18. jaanuar Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 18. jaanuar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
P 19. jaanuar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 19. jaanuar Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 21. jaanuar Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
T 21. jaanuar Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 22. jaanuar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 22. jaanuar Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 22. jaanuar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 23. jaanuar Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 23. jaanuar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 23. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 24. jaanuar Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 24. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 25. jaanuar Kontrabass
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 25. jaanuar Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 26. jaanuar Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 26. jaanuar Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
T 28. jaanuar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 28. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 28. jaanuar Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 29. jaanuar Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 29. jaanuar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 30. jaanuar Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 30. jaanuar Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 31. jaanuar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 31. jaanuar Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 1. veebruar Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 1. veebruar Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 2. veebruar Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
P 2. veebruar Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 2. veebruar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 4. veebruar Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 4. veebruar Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 5. veebruar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 5. veebruar Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 5. veebruar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 6. veebruar Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 6. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 7. veebruar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 7. veebruar Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 7. veebruar Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 8. veebruar Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 8. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 9. veebruar Vaimude tund Koidula tänavas
NB! Etenduse algus on kell 12
12:00 Maalisaalis Välja müüdud
P 9. veebruar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 9. veebruar Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 11. veebruar Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 11. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 12. veebruar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 12. veebruar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
N 13. veebruar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 13. veebruar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 14. veebruar Kontrabass
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 14. veebruar Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 15. veebruar Suur Siberimaa
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 15. veebruar Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 16. veebruar Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 16. veebruar Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
E 17. veebruar Me armastame ja ei tea midagi
Endla Teatri külalisetendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
T 18. veebruar Suur Siberimaa 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 18. veebruar Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 19. veebruar Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 19. veebruar Suur Siberimaa 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 19. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 20. veebruar Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 20. veebruar Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 20. veebruar Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
R 21. veebruar Päikesetriip
reserveeritud etendus
19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 21. veebruar Kontrabass
viimane etendus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 21. veebruar Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 21. veebruar Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
L 22. veebruar Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 22. veebruar Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 23. veebruar Rahvavaenlane 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 23. veebruar Jaanipäev
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 25. veebruar Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 26. veebruar Jaanipäev
viimaseid kordi
19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 26. veebruar Väikekodanlased
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 27. veebruar Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 27. veebruar Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 28. veebruar Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 28. veebruar Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 29. veebruar Oh jumal
esietendus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 29. veebruar Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
L 29. veebruar Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 1. märts Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 1. märts Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 1. märts Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
T 3. märts Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 3. märts Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
K 4. märts Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 4. märts Oh jumal 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 5. märts Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
N 5. märts Väikekodanlased
viimaseid kordi
19:00 Suures saalis Osta pilet
N 5. märts Oh jumal 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 5. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 6. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 6. märts Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. märts Rahvavaenlane 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. märts Jaanipäev
viimane etendus
19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 8. märts Vaimude tund Koidula tänavas
NB! Etenduse algus on kl 12
12:00 Maalisaalis Osta pilet
P 8. märts Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 8. märts Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 10. märts Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 11. märts Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 11. märts Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 12. märts Suur Siberimaa 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 12. märts Oh jumal 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 13. märts Suur Siberimaa 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 13. märts Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 14. märts Suur Siberimaa 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 14. märts Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 15. märts Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 15. märts Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. märts Linnade põletamine 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. märts Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 17. märts Väikekodanlased
viimast korda
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 18. märts Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 19. märts Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 19. märts Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 20. märts Päikese lapsed 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 20. märts Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 20. märts Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 21. märts Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 21. märts Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 22. märts Oh jumal 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 22. märts Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
P 22. märts Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 24. märts Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 24. märts Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 25. märts Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 25. märts Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 26. märts Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 26. märts Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 28. märts Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 28. märts Esimene armastus
esietendus
19:00 Väikses saalis Välja müüdud
L 28. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
P 29. märts Isamaa pääsukesed 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 29. märts Oh jumal 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 31. märts Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 31. märts Esimene armastus 19:00 Väikses saalis Osta pilet