Mängukava

Valik kuupäeva järgi
või
Mänguajad Lavastus Algusaeg Saal
T 21. mai Tunnike rahu
lisaetendus
19:00 Suures saalis Välja müüdud
T 21. mai Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 21. mai Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 22. mai Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 22. mai Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 23. mai Isamaa pääsukesed 19:00 Võru Kandles Välja müüdud
R 24. mai Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
R 24. mai Isamaa pääsukesed 19:00 Jõgeva kultuurikeskuses Välja müüdud
L 25. mai Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 26. mai Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 28. mai Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
T 28. mai Isamaa pääsukesed
külalisetendus Hiiumaal
19:00 Käina kultuurikeskuses Osta pilet
K 29. mai Isamaa pääsukesed
külalisetendus Hiiumaal
19:00 Käina kultuurikeskuses Osta pilet
K 29. mai Päikesetriip
lisaetendus
00:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 29. mai Pangalaen 19:00 Väikses saalis Välja müüdud
N 30. mai Isamaa pääsukesed
külalisetendus Saaremaal
19:00 Kihelkonna rahvamajas Osta pilet
R 31. mai Isamaa pääsukesed
NB! Etenduse algus on kell 18
18:00 Kihelkonna rahvamajas Osta pilet
T 4. juuni Mäng on alanud
Ugala külalisetendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 5. juuni Toru. Krossides läbi elu
Ugala külalisetendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
K 5. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
N 6. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Välja müüdud
R 7. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
R 7. juuni Naine merelt
Ugala külalisetendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
L 8. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
T 11. juuni Kontrabass 19:00 Käina kultuurikeskuses Osta pilet
K 12. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Välja müüdud
K 12. juuni Kontrabass 19:00 Käina kultuurikeskuses Osta pilet
N 13. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
L 15. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
P 16. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
T 18. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 19. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
N 20. juuni Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
N 8. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
R 9. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
L 10. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
N 15. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
R 16. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
L 17. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
N 22. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
R 23. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
L 24. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
T 27. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 28. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
N 29. august Isamaa pääsukesed 19:00 Keila kultuurikeskuses Osta pilet
K 4. september Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 5. september Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 5. september Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 5. september Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 6. september Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 6. september Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. september Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 7. september Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 8. september Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 8. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
T 10. september Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 10. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
K 11. september Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 11. september Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 12. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 13. september Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 13. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 14. september Eesti matus
reserveeritud etendus
18:00 Suures saalis Välja müüdud
L 14. september Bella figura
reserveeritud etendus
18:00 Väikses saalis Välja müüdud
P 15. september Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 15. september Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. september Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 17. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 18. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 18. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 19. september Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 19. september Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 19. september Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 20. september Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 20. september Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 21. september Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 21. september Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 21. september Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
P 22. september Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 22. september Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 24. september Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 24. september Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
K 25. september Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 25. september Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 26. september Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 26. september Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 27. september Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 27. september Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 28. september Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 28. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 29. september Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 29. september Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 1. oktoober Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 1. oktoober Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 2. oktoober Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 2. oktoober Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 3. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 3. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 4. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Välja müüdud
R 4. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 4. oktoober Pangalaen 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 5. oktoober Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
L 5. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 6. oktoober Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 6. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 6. oktoober Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 8. oktoober Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 8. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 9. oktoober Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 9. oktoober Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 10. oktoober Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
N 10. oktoober Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 10. oktoober Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 10. oktoober Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
R 11. oktoober Tuhk ja akvaviit 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 11. oktoober Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 12. oktoober Bella figura 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 12. oktoober Eesti matus 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 13. oktoober Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 13. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 15. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 15. oktoober Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 15. oktoober Rahvavaenlane 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 16. oktoober Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 16. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 16. oktoober Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
N 17. oktoober Jaanipäev 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 17. oktoober Väikekodanlased 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 18. oktoober Rahvavaenlane 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 18. oktoober Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 18. oktoober Vaimude tund Koidula tänavas 19:00 Maalisaalis Osta pilet
L 19. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 19. oktoober Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 20. oktoober Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
P 20. oktoober Armastus Krimmis 19:00 Suures saalis Osta pilet
P 20. oktoober Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 22. oktoober Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
T 22. oktoober Kontrabass 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 23. oktoober Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
K 23. oktoober Päikesetriip 19:00 Maalisaalis Osta pilet
N 24. oktoober Kolm talve 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 24. oktoober Vennas 19:00 Väikses saalis Osta pilet
R 25. oktoober Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
R 25. oktoober Nukumaja, osa 2 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 26. oktoober Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
L 26. oktoober Võrk
esietendus
19:00 Suures saalis Osta pilet
P 27. oktoober Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
P 27. oktoober Tunnike rahu 19:00 Suures saalis Osta pilet
T 29. oktoober Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
T 29. oktoober Mõnus maatükk 19:00 Väikses saalis Osta pilet
T 29. oktoober Võrk 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 30. oktoober Lohe needus 12:00 Suures saalis Osta pilet
K 30. oktoober Põud ja vihm Põlva kihelkonnan nelätõistkümnendämä aasta suvõl 19:00 Suures saalis Osta pilet
K 30. oktoober Pangalaen 19:00 Väikses saalis Osta pilet
N 31. oktoober Ivanov 19:00 Suures saalis Osta pilet
N 31. oktoober Saraband 19:00 Väikses saalis Osta pilet