информационный бюллетень

Stay informed on our latest news!

Kvartett

Ronald Harwood

Komöödia

Reggie: Aga see, Jean, ei ole hullumaja. Igatahes mitte rohkem kui mõni teine koht. Me oleme kõik ühe eriala inimesed, meil on seljataga ühesugune kogemus. Ja me kõik oleme väga isikupärased, tihti ekstsentrilised?
Wilf: Reggie'l on õigus. Sellega tuleb leppida. Teine võimalus on olla krematooriumi aukülaline."
Reggie: Tuleb leppida, et selle maja üks traditsioone on tähistada 10. oktoobril Giuseppe Verdi sünnipäeva. Sel puhul korraldatakse väike kontsert, kust võtavad osa kõik."
Jean: Lollus."
Reggie: Ei, see ei ole lollus. Meie kõik, kes me siin elame - , oleme sündinud muusikaandega. Konkreetselt meil oli võime kasutada oma häält laulmiseks. Nüüd, aastate möödudes, on vanadus meid taas kokku toonud, ja meie hääled ei ole enam muud kui ilus mälestus. Nagu meie isegi. Ainult et mis halba oleks selles, kui me inimhäälele kunagi kirjutanud heliloojatest kõikidest kõige suurema sünnipäeval teeme näo, nagu oleksime me taas kord need, kes me olime omal ajal olgu me nüüd kui tahes abitud?"

Nukker ja naljakas lugu neljast ooperilauljast, kes taaskohtuvad vanadekodus. Elustuvad ühised mälestused ja hetked laval, armumised ja lahkuminekud.

Esietendus väikses saalis 15. veebruaril 2001

Kvartett Etendus kestab 2 t 30 min

Lavastaja Ivo Eensalu
Kunstnik Inga Vares

Mängivad: Silvia Laidla, Ülle Ulla, Lembit Ulfsak, Aarne Üksküla

Число Начало Заметки Зал